O firmie

Firma Auto-Mar powstała w 2003 roku i od tamtej pory zajmuje się montażem samochodowych instalacji gazowych LPG i CNG (compressed natural gas) wszystkich typów oraz instalacji LPG do Diesla. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Czechowice-Dziedzice, jednak z chęcią oferujemy nasze usługi klientom z Bielska Białej i innych okolicznych miejscowości.

W trosce o zadowolenie klientów instalacje gazowe udzielamy ogólnopolskiej gwarancji na montowane instalacje gazowe. Wykonujemy regulacje i naprawy pogwarancyjne. Realizujemy także inne usługi związane z mechaniką pojazdową. Przyjeżdżając do nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę i najniższe ceny!

"Głównym powodem stosowania LPG jako paliwa silnikowego jest jego cena wynosząca w Polsce ok. 50% ceny benzyny bezołowiowej. W wielu krajach, m. in. w Holandii i Belgii paliwo to jest silnie promowane jako bardziej ekologiczne od benzyny."

Montujemy samochodowe instalacje gazowe (LPG) różnych generacji

  • I-go stopnia - instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa lub nadciśnieniowa) bez regulacji składu.
  • II-go stopnia - instalacja mieszalnikowa (podciśnieniowa lub nadciśnieniowa) z elektroniczną regulacją składu mieszanki.
  • III-go stopnia - instalacja wielopunktowa, o ciągłym zasilaniu gazem w fazie lotnej.
  • IV-go stopnia - instalacja wielopunktowa zasilania gazem w fazie lotnej, poprzez elektronicznie sterowane zawory (pot. wtryskiwacze).
  • V-go stopnia - instalacja wtrysku sekwencyjnego gazu w fazie ciekłej.

Zobacz galerie »